Mamy przyjemność poinformować, że do organizowanego przez MCKP CM szkolenia „Inwestycje w sektorze ochrony zdrowia– czy zakup sprzętu medycznego pozostawić na ostatnią chwilę? Praktyczny proces przygotowania realizacji inwestycji w przypadku dofinansowania zewnętrznego, ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu medycznego – 10.05.2024”
dołączyli po raz kolejny eksperci FORMED sp. z o.o. sp. kom.

Przedmiot szkolenia podzielono na 3 zakresy tematyczne, które generalnie sprowadzają się do głównego tematu czyli: jak bezpiecznie dla Zamawiającego i efektywnie dla użytkownika, przeprowadzić kompleksowe wyposażenia szpitali.

W programie znajdą się tematy:

Inwestycje kompleksowe: od pomysłu do realizacji

idea kompleksowych dostaw
      jak analizować potrzeby użytkownika
      dokumenty na poziomie użytkownika oraz zamawiającego
      proponowana procedura przetargowa: studia przypadków

Aranżacje i projektowanie przestrzeni medycznej w kontekście kompleksowego wyposażenia szpitali

koncepcja i jej zakres
      wymogi formalne dla projektowanej przestrzeni medycznej
      narzędzia wsparcia podczas projektowania
      możliwości produktowe: nowe trendy
      przykład pracy z projektem

Zagadnienia prawno-przetargowe czyli spokojny sen inwestora

podstawy prawne
      analiza niektórych zapisów ustawy PZP
      oczekiwania a rzeczywistość
      studia przypadków czyli z życia wzięte

Szczególnie zapraszamy personel techniczny, pracowników działów aparatury medycznej, kierowników działów technicznych jednostek ochrony zdrowia, pracowników działów zamówień publicznych oraz wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Plan szkolenia:
Szkolenie odbędzie się w godzinach: 9.00 – 16.00 (rejestracja uczestników od godz. 8.30).
Szkolenie kończy się egzaminem (testem) końcowym, którego pozytywne zaliczenie uprawnia do otrzymania dyplomu wystawionego przez MCKP CM.
W trakcie szkolenia organizatorzy zapewniają przerwę kawową i przerwę lunch’ową.

Termin: 10.05.2024
Cena: 450 zł
Zapisy do 30.04.2024: formularz zapisów na szkolenie- https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm2863xKVZPenh9EuyYsW4exNJ5UMDVSUlhCSzFKS1RMR0FHUEZPOEZMMlI5Ni4u
Miejsce: Interdyscyplinarny Ośrodek Szkoleniowy CM – Kopernika 40

Opłata za udział w szkoleniu w wysokości 450 zł do dnia 30.04.2024 na konto:
Interdyscyplinarny Ośrodek Szkoleniowy CM – Kopernika 40
ul. Mikołaja Kopernika 40, 31-501 Kraków
nr konta: 20124062921111001111026114
tytuł przelewu: imię i nazwisko, szkolenie Inwestycje w sektorze ochrony zdrowia

Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum
Interdyscyplinarny Ośrodek Szkoleniowy CM – Kopernika 40
ul. Mikołaja Kopernika 40, 31-501 Kraków
mail: kopernika40.mckp@cm-uj.krakow.pl
tel. (012) 433-27-67

Prowadzący:

Mgr inż. lek. Agnieszka Sopel– ekspert z zakresu technologii medycznych dla Ministerstwa Zdrowia, Prezes Instytutu Inżynierii Klinicznej. Autorka licznych publikacji i prelekcji z zakresu inwestycji w ochronie zdrowia, w tym m.in. dla Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego.
Absolwentka Zakładu Neuroanatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej kierunku inżynieria biomedyczna w specjalności inżynieria kliniczna, kierunku zarządzanie w ochronie zdrowia Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Z zawodu inżynier kliniczny i lekarz. Doświadczenie z zakresu wyposażania i funkcjonowania zakładów ochrony zdrowia uczyła się jako pracownik Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Dziale Inżynierii Klinicznej przy inwestycjach typu: „Rozwój Krakowskiego Centrum Badań i Technologii Medycznych” oraz „Zintegrowane Centrum Specjalistycznej Medycyny Ratunkowej”. Uczestniczyła w realizacji Nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim, jednego z największych i najnowocześniejszych szpitali w Europie. Obecnie jako inżynier kliniczny współpracuje z licznymi jednostkami ochrony zdrowia w zakresie doradztwa związanego z technologią medyczną, inżynierią kliniczną oraz zgodności projektów z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Bierze udział w realizacjach inwestycji szpitalnych tworząc pełne specyfikacje istotnych warunków zamówienia, w tym funkcjonalne opisy aparatury medycznej w zgodności ustawą Prawo Zamówień Publicznych.