Kontakt

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum
Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego

31-026 Kraków, ul. Radziwiłłowska 4

godziny pracy: pn.-pt. 7.30-15.30

dr hab. n. med. Barbara Gryglewska, prof. UJ
Dyrektor Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum

tel. 12 34-11-902, e-mail: barbara.gryglewska@uj.edu.pl

mgr inż. Ewa Surówka
Główny specjalista
tel. 12 34-11-902, e-mail: ewa.surowka@uj.edu.pl

Zespół Doskonalenia Jakości Kształcenia w MCKP CM
dr hab. Agnieszka Pac – przewodnicząca
dr hab. Barbara Bętkowska-Korpała
dr Elżbieta Sochacka-Tatara
mgr inż. Ewa Surówka
tel. 12 34-11-902


KURSY PODYPLOMOWE
e-mail: kursymckp@uj.edu.pl
31-026 Kraków, ul. Radziwiłłowska 4, pokój 201

lic. Marek Chrzanowski tel. 12 34-11-901, e-mail: marek.chrzanowski@uj.edu.pl

mgr Eliza Fior tel. 12 34-11-909, e-mail: eliza.ramian@uj.edu.pl

mgr Agnieszka Raczyńska tel. 12 34-11-909, e-mail: agnieszka.kamyczek@uj.edu.pl

mgr inż. Natalia Binczycka tel. 12 34-11-905, e-mail: natalia.binczycka@uj.edu.pl
w zastępstwie studia podyplomowe: Antropologia sądowa w praktyce; Psychoonkologia w praktyce klinicznej

mgr Adriana Klejdysz tel. 12 34-11-908, e-mail: adriana.klejdysz@uj.edu.pl
w zastępstwie studia podyplomowe: Kontrola zakażeń w jednostkach opieki zdrowotnej


Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim
30-688 Kraków, ul. Jakubowskiego 2, budynek Administracyjno-Dydaktyczny pokój AD.2.03

mgr Magdalena Nikodemowicz-Przybył tel. 12 400 11 12, 12 400 11 13, magdalena.nikodemowicz-przybyl@uj.edu.pl


STUDIA PODYPLOMOWE
e-mail: studiamckp@uj.edu.pl
31-026 Kraków, ul. Radziwiłłowska 4, pokój 206

mgr Agnieszka Cierpisz tel. 12 34-11-907, e-mail: agnieszka.cierpisz@uj.edu.pl
studia podyplomowe: Medycyna bólu; Podstawy psychoterapii; Szczegółowe zagadnienia psychoterapii; Psychogeriatria z elementami neuropsychologii

mgr Anna Nawrot tel. 12 34-11-904, e-mail: anna.nawrot@uj.edu.pl
studia podyplomowe: Badania kliniczne – metodologia, organizacja i zarządzanie; Geriatria i opieka długoterminowa; Neurologopedia z elementami audiologii i foniatrii; Żywienie w zdrowiu i chorobie – dietetyka kliniczna


Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum – główna siedziba ul. Radziwiłłowska 4

Z Dworca Głównego najwygodniej dotrzeć do Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ piechotą (ok. 5 minut), nasza siedziba znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Radziwiłłowskiej i Kopernika.

 


Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum – siedziba na terenie Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – Prokocimiu – ul. Macieja Jakubowskiego 2 pokój AD.2.03

Dojazd z centrum miasta do przystanku: Szpital Uniwersytecki / Instytut Pediatrii (przystanek przy budynku Szpitala)
Linie autobusowe: 143, 144, 163, 183, 314

Dojazd z centrum miasta do przystanku: Prokocim Szpital (dojście do budynku Szpitala z przystanku zajmuje ok. 8 min. pieszo)
Linie autobusowe: 133, 173, 204, 224, 244, 274, 301, 304, 503
Linie tramwajowe: 3, 9, 13, 49

Aktualne informacje na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej w Krakowie dostępne są na stronie: http://rozklady.mpk.krakow.pl/


Wielkość fontu
Kontrast