ESPU 15th Educational Committee Annual Course

Summary and photo review / podsumowanie i fotorelacja – ESPU 15th Educational Committee Annual Course

September the 16th, Cracow, Poland

More info: EC Course 2017 at ESPU web

Conference program

Recommended hotels list

Registration form doctors (in english)

Dear colleagues,
Welcome to the website of the Jagiellonian University in Cracow, Poland.
To register for the 15th Educational Committee Annual Course please fill in the registration form
Places are limited and registration is taken on “first come first serve” basis.
Please note your registration is completed until the payment has been received.

Bank account:
Collegium Medicum UJ
31-008 Kraków, ul.św. Anny 12
SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL 76 1240 4722 1111 0000 4849 4818
In the title specify your Name and Surname and add “15 EC ESPU course”

Szanowni Państwo,
W imieniu komitetu organizacyjnego mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na kurs urologii dziecięcej, który odbędzie się w dniach 15-16 września w Krakowie pod auspicjami Europejskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej (ESPU). Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy w swojej codziennej praktyce mają do czynienia z chorobami układu moczo-płciowego.
Kurs rozpocznie się w piątek (15 września) w godzinach popołudniowych wykładami State-of-the Art z pogranicza urologii dziecięcej i dziedzin pokrewnych. W sobotę (16 września) omawiane będą już wyłącznie zagadnienia z zakresu urologii dziecięcej. Oficjalnym językiem kursu będzie język angielski.
W sobotę (16 września) odbędzie się również równoległa sesja poświęcona wybranym zagadnieniom uroterapii oraz opiece okołooperacyjnej nad dzieckiem. Ta część kursu prowadzona będzie w języku polskim i jest przeznaczona dla pielęgniarek i uroterapeutów.

Rafał Chrzan

W celu rejestracji proszę wypełnić odpowiedni formularz:
Dla lekarzy: registration form
Dla pielęgniarek: : formularz zgłoszeniowy

Termin rejestracja upływa 30 czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Potwierdzeniem rejestracji jest dokonanie opłaty na konto:
Nr konta: 76 1240 4722 1111 0000 4849 4818
Collegium Medicum UJ
31- 008 Kraków, ul.św. Anny 12
W tytule prosimy podać: Imię i nazwisko oraz „15 EC ESPU course”

Local organizing committee:
chairman of the organizing committee – R. Chrzan, B. Dobrowolska-Glazar, I. Honkisz, J. Sulilawski, M. Wolnicki
and Postgraduate Medical Training Centre of the Jagiellonian University (MCKP)