Kontakt

Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego
ul. Grzegórzecka 20, 31-531 Kraków
godziny pracy: pn-pt 7.30-15.30

 

dr hab. n. med. Barbara Gryglewska, prof.nadzw

Dyrektor MCKP UJ

tel. 12 433 27 61 barbara.gryglewska@uj.edu.pl

dr hab. Jadwiga Wójkowska- Mach

Z-ca dyrektora MCKP UJ

tel. 12 433 27 61 jadwiga.wojkowska-mach@uj.edu.pl

dr hab. Piotr Major

Kierownik d.s. programowych MCKP UJ

tel. 12 433 27 61 piotr.major@uj.edu.pl

mgr inż. Ewa Surówka

Główny specjalista kierujący zespołem pracowników

tel. 12 433 27 62 ewa.surowka@uj.edu.pl

 

STUDIA PODYPLOMOWE

tel. 12 433 27 66 fax 12 429 22 13 e-mail: studiamckp@uj.edu.pl

 

mgr Agnieszka Cierpisz

tel. 12 433 27 66 agnieszka.cierpisz@uj.edu.pl

mgr Ewa Kozłowska

tel. 12 433 27 67 ewa.1.kozlowska@uj.edu.pl

mgr inż. Anna Majka

tel. 12 433 27 63 a.majka@uj.edu.pl

mgr Anna Nawrot – dłuższa nieobecność

tel. 12 433 27 66 anna.nawrot@uj.edu.pl

mgr inż. Natalia Binczycka – dłuższa nieobecność

tel. 12 433 27 66 natalia.solawa@uj.edu.pl

 

KURSY SPECJALIZACYJNE I DOSKONALĄCE

tel. 12 433 27 72 fax 12 429 22 13 e-mail: kursymckp@uj.edu.pl

 

mgr Agnieszka Raczyńska – dłuższa nieobecność

tel. 12 433 27 72 agnieszka.kamyczek@uj.edu.pl

lic. Marek Chrzanowski

tel. 12 433 27 72, 12 433 2761 marek.chrzanowski@uj.edu.pl

mgr Adriana Klejdysz

tel. 12 433 27 68 adriana.klejdysz@uj.edu.pl

mgr Krzysztof Ochmański

tel. 12 433 27 72, 12 433 27 61 krzysztof.ochmanski@uj.edu.pl

mgr Eliza Fior

tel. 12 433 27 72, 12 433 27 61 eliza.ramian@uj.edu.pl

 


Numer rachunku bankowego

76 1240 4722 1111 0000 4849 4818

Dojazd
Z Dworca Głównego najwygodniej dotrzeć do Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ piechotą (ok. 10 minut), nasza siedziba znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Grzegórzeckiej i Śniadeckich.

Szczegółowe informacje o komunikacji miejskiej znajdą Państwo na stronie portalu www.jakdojade.pl