Klub absolwenta

II Spotkanie Klubu Absolwenta – czerwiec 2016
Jak zapisać się na najbliższe spotkanie
Dotychczasowa działalność klubu absolwentanowości w naszej ofercie szkoleniowejKlub absolwenta Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy – Absolwenci
Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. M. Kopernika w Krakowie/ Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do włączenia się w działalność Klubu Absolwenta Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum. Klub Absolwenta został utworzony przez absolwentów Wydziału Lekarskiego UJ CM w celu wzmocnienia więzi z macierzystą uczelnią.

Pragniemy, aby Klub stał się miejscem wymiany informacji i doświadczeń zarówno towarzyskich, jak i zawodowych, umożliwiając nawiązywanie kontaktów absolwentom z danego regionu, o podobnych specjalizacjach, zainteresowaniach. Chcielibyśmy, aby to członkowie Klubu byli odpowiedzialni za jego funkcjonowanie poprzez dzielenie się informacjami o nadchodzących ciekawych wydarzeniach zawodowych, kulturalnych, sportowych, towarzyskich, ale także o nowych możliwościach rozwoju zawodowego oraz kształcenia siebie, jak i dokształcania młodszych Kolegów, ofertach stypendialnych, kursach czy projektach badawczych. Mamy nadzieję, że tak rozumiany networking stworzy członkom Klubu okazję do dzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami, a być może dla niektórych będzie sentymentalnym powrotem do czasów studenckich. Takie zaangażowanie absolwentów także znacząco przyczyni się propagowania tradycji i rozwoju Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.

Zapraszamy Absolwentów wszystkich roczników kierunku lekarskiego, lekarsko – dentystycznego oraz dietetyki Wydziału Lekarskiego UJ CM (dawniej Akademii Medycznej im. M. Kopernika w Krakowie).

Zgłoszeń do Klubu można dokonywać drogą elektroniczną: kawl@cm-uj.krakow.pl lub pocztową pod adresem: Klub Absolwenta Wydziału Lekarskiego, ul. św. Anny 12, 31-008 Kraków. W zgłoszeniu do Klubu bardzo prosimy podać imię i nazwisko, rok ukończenia studiów i kierunek oraz dla weryfikacji numer prawa wykonywania zawodu.

Dodatkowe informacje o działalności Klubu Absolwenta oraz relacje z dotychczasowych spotkań znajdą Państwo na stronie Klubu Absolwenta: http://www.kawl.cm-uj.krakow.pl .

Dziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM
Prof. Tomasz Grodzicki